Головна :: О нас :: Історія

Історія

Чудо-чадо Історія

Історія Одеського заводу дитячого харчування починається в 1928 році. На початку 1960-х років на заводі розпочали виробництво соків і пюре для дитячого харчування із місцевих фруктів та овочів. Одеський завод став своєрідною професійною школою для всіх подібних підприємств, які виробляли дитяче харчування. На фруктових пюре Рум'яні щічки, Кудесник і Ніженка своїх малюків виростило кілька поколінь мам.

Високу якість продукції, що випускається заводом, підтверджує той факт, що з 1961 року по спеціальному державному замовленню на заводі виробляли продукцію для космічної програми. Фахівцями заводу був вперше застосований унікальний на ті часи ковпачок-бушон для упаковки харчування космонавтів.

У 1994 році  починається модернізація Одеського заводу дитячого харчування, підприємство отримує новітне європейське обладнання. На заводі знову починається виробництво соків. Вже у 2007 році продукція заводу стала популярна серед українських споживачів завдяки сокам «Наш сік», які були більше відомі як «соки в білих пакетах».

У цей же рік починається випуск дитячого харчування під назвою Чудо-чадо. Традиційні рецепти для фруктово-овочевих соків і пюре були відроджені з урахуванням сучасних технологій і в тісній співпраці з кращими експертами в галузі дієтології та педіатрії. Особливістю Чудо-чадо є використання місцевих фруктів і овочів для приготування пюре і соків, які проходять перевірку на відповідність 24-ем стандартам контролю якості та безпеки. За перші два роки свого існування продукція Чудо-чадо від Одеського заводу дитячого харчування стала лідером серед фруктово-овочевого дитячого харчування в Україні.

У 2014 році відновлено виробництво соків за традиційною технологією прямого віджиму зі свіжих фруктів і овочів в дитячому харчуванні для тих, хто прагне обирати для своїх малюків виключно якісні та корисні продукти.