Головна :: Новини

Новини

28.09.2016
Новинки «Чудо-Чадо» - фруктові пюре з сиром
Асортимент торгової марки «Чудо-Чадо», що випускається Одеським заводом дитячого харчування, поповнився новинками – фруктовими пюре з сиром в скляних баночках 170 гр. Із запуском цих смаків Одеський консервний завод дитячого харчування відновлює виробництво продуктів за своїми оригінальними рецептурами дитячих пюре з молочними інгредієнтами, які випускалися для декількох поколінь малюків.

14.06.2016
Новинка від Чудо-Чадо. Для першого прикорму малюків.
Чудо-Чадо - фруктові пюре в новому форматі від Одеського заводу дитячого харчування. Для першого прикорму малюків.

18.02.2016
Бренд «Чудо-Чадо» Одеського заводу дитячого харчування - лідер в категоріях соків і пюре для дитячого харчування в Україні
Торгова марка дитячого харчування і соків «Чудо-Чадо», приготованих за традиційними рецептурами Одеського заводу дитячого харчування, впевнено утримує лідерську частку на українському ринку соків. У 2015 році ТМ «Чудо-Чадо» зберігає флагманські позиції в сокової категорії дитячого харчування в розмірі 37%, з приростом в 12%. У категорії пюре для дитячого харчування, ТМ «Чудо-Чадо» лідирує з 32%, додавши 8%.

12.12.2014
Благочинна ініціатива до дня Святого Миколая!
 День Святого Миколая не за горами! А значить - саме час робити добрі вчинки!  

12.08.2014
Про заборону ввезення української сокової продукції до Росії
31 липня Росспоживнагляд призупинив ввезення на територію Російської Федерації української сокової продукції. Заборона торкнулась і дитячого харчування «Чудо-Чадо» від Одеського заводу дитячого харчування. Однак офіційних претензій щодо якості продуктів нашого підприємства з боку вищевказаного відомства немає.

11.02.2014
"Чудо-чадо" - найкраще для малюків
Продукция "Чудо-чадо" признанана лучшей для малышей

26.09.2013
Промо-набори соків «Чудо-Чадо»: 3 +1 у подарунок!
«Чудо-Чадо» радує своїх споживачів як маленьких, так і великих. З 15 серпня по 30 жовтня у національних і регіональних торговельних мережах України проходить акція від ТМ «Чудо-Чадо»: 4 соки за ціною 3-х!

31.08.2013
1 вересня за підтримки «Чудо-Чадо» в Одесі пройде чудове щорічне свято - «Парад колясок»!
  1 вересня за підтримки «Чудо-Чадо» в Одесі пройде чудове щорічне свято - «Парад колясок»! Крім того, що це весело і красиво, акція присвячена дуже важливої для нас теми - здоровой і повноцінній сім'ї.  

24.09.2012
Зміни соків та пюре Чудо-Чадо
 Починаючи з вересня соки та пюре «Чудо-Чадо» змінюють дизайн всієї лінійки. Яскрава упаковка повинна сподобатися не тільки мамам, а й основним споживачам дитячого харчування - малюкам.  

16.08.2012
Нове смачне та безпечне Чудо-Чадо
Дорогі матусі, татусі, бабусі, дідусі та всі-всі! Ми раді повідомити вам про оновлення дитячого харчування від Одеського завода дитячого харчування "Чадо-Чадо".

12...4 >