Головна :: 27.02.2010. Соки ТМ Чудо-Чадо отримали оцінку «відмінно» за результатами незалежного споживчого тестування Центром ТЕСТ

27.02.2010. Соки ТМ Чудо-Чадо отримали оцінку «відмінно» за результатами незалежного споживчого тестування Центром ТЕСТ

Фрукти і овочі - дуже важлива складова раціону дитини. Вводити їх в раціон починають у вигляді соків і пюре, переважно з 4 місяця життя. Для того, щоб дізнатися краще про характеристики пюре, призначених для малюків, у січні-лютому 2010 року Центром Незалежних Споживчих Експертиз «ТЕСТ» було проведено порівняльне тестування 7 марок дитячого яблучного пюре.

Слід зауважити, що в тесті брали участь й однокомпонентні яблучні пюре, і яблучне пюре з додаванням абрикоса або персика. Для тестування були відібрані зразки як вітчизняних марок (ТМ Чудо-Чадо та інші), так і закордонні соки російських, білоруських та шведських виробників.

Дослідники оцінили маркування й упаковку, оцінили смакові якості, та перевірили продукти в лабораторії по 13 показникам.

У ході лабораторних досліджень було перевірено вміст цукрів (глюкози, фруктози, сахарози), сорбіту та органічних кислот (лимонної, яблучної та аскорбінової). За змістом цих показників можна встановити, з чого виготовлені заявлені в тесті зразки. У результаті тестування, виявлено, що всі продукти дійсно містили яблуко.

З консервантів в пюре шукали сорбінову та бензойну кислоти - два найбільш використовуваних в харчовій промисловості консервантів. Радує той факт, що ні сорбінової, ні бензойної кислоти в дитячому харчуванні фахівці не виявили. По сухим речовинам таі по кислотності зауважень до зразків також не було.

В цілому, результати лабораторних досліджень виявилися позитивними. В протестованих пюре були отримані близькі до еталонних показників значення, що вказує на той факт, що основа пюре - яблучна. Інші показники за змістом речовин у більшості протестованих марок дитячого пюре в нормі.

У підсумку, кращим дитячим пюре за результатами тестування визнана ТМ «Чудо-Чадо». Показово, що і ціна цього продукту також виявилася найбільш прийнятною для споживача.

< попередня наступна > повернутися до списку новин