Головна :: 18.01.2010. «ТМ Чудо-Чадо» і журнал «Мир семьи» - у благодійному проекті «Ближче до серця»

18.01.2010. «ТМ Чудо-Чадо» і журнал «Мир семьи» - у благодійному проекті «Ближче до серця»

Наприкінці минулого року ТМ «Чудо-Чадо» приєдналася до масштабного благодійного проекту «Ближче до серця», що проводиться українським журналом «Мир Семьи». Мета проекту - збір нефінансової допомоги десяти Будинкам Малютки (спеціалізовані та неспеціалізовані установи, в яких знаходяться діти з народження і до 5 років) і десяти дитячим будинкам сімейного типу, де проживають діти від 6 до 18 років. А це близько 1000 дітей, 885 з яких - малюки у віці до 4 років.

У рамках проекту ТМ «Чудо-Чадо» надавала допомогу дітям, позбавленим батьківської турботи та любові, в 15 містах України.

Протягом трьох місяців організатори та партнери відвідали близько 30 дитячих будинків і будинків маляти по всій Україні. Орієнтовна вартість виділеної меценатами та партнерами проекту допомоги склала 400 000 гривень. Крім дитячого харчування ТМ «Чудо-Чадо» малюки отримали медикаменти, іграшки, побутову техніку, одяг, канцтовари та книги і багато іншого.

Як повідомляє координатор проекту Тетяна Фрезе, на сьогодні в Україні близько 103 тисяч дітей-сиріт. А щорічно стають сиротами або позбавляються батьківської опіки понад 12 тисяч дітей. Знаходять сім'ю лише близько 2 тисяч діточок - у дитячих будинках сімейного типу або через усиновлення. І багатьом з них не вистачає найнеобхіднішого - харчування, одягу, іграшок.

«На щастя, є люди, яким це небайдуже. Приємно, що бізнес активно відгукується на проблеми дітей, які як ніхто інший потребують опіки та уваги. Від усієї душі хочу подякувати Одеському консервному заводу дитячого харчування та ТМ «Чудо-Чадо» за небайдуже ставлення до діточок », - підсумувала Тетяна Фрезе.

< попередня наступна > повернутися до списку новин