Головна :: 12.08.2014. Про заборону ввезення української сокової продукції до Росії

12.08.2014. Про заборону ввезення української сокової продукції до Росії

 

 

31 липня Росспоживнагляд призупинив ввезення на територію Російської Федерації української сокової продукції. Заборона торкнулась і дитячого харчування «Чудо-Чадо» від Одеського заводу дитячого харчування. Однак офіційних претензій щодо якості продуктів нашого підприємства з боку вищевказаного відомства немає.

Зазначимо, що всі продукти, виготовлені на Одеському заводі дитячого харчування та експортовані до РФ, відповідають вимогам російського законодавства і супроводжуються всіма необхідними документами, які підтверджують їх якість і безпеку. Усі необхідні процедури з сертифікації виконуються у належні терміни, зауважень з боку контролюючих організацій РФ і України не було.

В якості причині заборони на ввезення української сокової продукції на сайті Росспоживнагляду зазначається таке: «... українська сокова продукція не відповідає вимогам технічних регламентів Митного союзу, при цьому на її етикетці вказується єдиний знак обігу продукції на ринках держав-членів Митного союзу - «ЕАС». Однак, звертаємо увагу на те, що етикетка нашої продукції не містить єдиного знаку обігу продукції на ринках держав-членів Митного союзу - «ЕАС», а отже вищезазначених підстав для заборони її ввезення до РФ не існує.

Продукція Одеського заводу дитячого харчування виробляється шляхом власної переробки високоякісних фруктів і овочів, вирощених у південних регіонах України. Ми пишаємося високою якістю і натуральністю дитячого харчування «Чудо-Чадо», а також інших своїх продуктів: «Наш сік», соків прямого віджиму «Прямосік» та смузі «Просто Фрукти». Ми багато років займаємо лідируючі позиції на ринку України та набрали популярність в РФ.

 

< попередня наступна > повернутися до списку новин