Головна :: 12.12.2014. Благочинна ініціатива до дня Святого Миколая!

12.12.2014. Благочинна ініціатива до дня Святого Миколая!

Приєднуйтесь до благодійної ініціативи Чудо-чадо від Одеського заводу дитячого харчування! Вам достатньо відповісти на кілька нескладних питань на сторінці Чудо-Чадо, щоб додати одну баночку дитячого харчування від себе до загального фонду, який ми передамо в дитячі будинки. Робимо чудеса разом!
 
Наша турбота потрібна:
 
Спеціалізований будинок дитини №1
Зараз у будинку виховуються 104 дитини у віці до 4 років, найменшому - 11 днів. Більшість діток - інваліди. Адреса: м Одеса, пров. Маячний, 3.
 
Харківський обласний спеціалізований будинок дитини №1
Сьогодні в Харківському будинку дитини перебувають 60 малюків віком від 2 місяців до 4 років з різними порушеннями розвитку. Також на базі Будинку діє реабілітаційний центр. Адреса: м Харків, вул. Маршала Рибалка, 9.
 
Житомирський обласний будинок дитини Адреса: м Житомир, вул. Корабельна, 8
 
Спеціалізований будинок дитини
В даний момент в будинку на вихованні перебувають 65 дітей від самого народження до 4 років. Більшість малюків проходять реабілітацію ушкоджень ЦНС. Адреса: Києво-Святошинський р-н, м Боярка, вул. Хрещатик, 111
 
Будинок дитини ім. М.М. Городецького
Сьогодні в будинку виховуються 102 дитини у віці до 4 років і потребують реабілітації органічних ушкоджень ЦНС. Адреса: Києво-Святошинський р-н, СМТ Ворзель, вул. Леніна, 35.
 

< попередня наступна > повернутися до списку новин