Головна :: Новини

Новини

25.05.2009
Соки Чудо-Чадо визнані кращими за результатами акції «ХІТ-2008. Краще для малюка».
Продукція торгівельної марки Чудо-Чадо визнана найкращой в номінації «дитячі фруктові пюре» за результатами акції «ХІТ- 2008. Краще для малюка», що проводилась видавничим домом «Едіпрес-Україна» та журналом «Твій малюк».

18.10.2007
19 жовтня 2007 року Одеський консервний завод дитячого харчування виводить на ринок абсолютно інноваційний для українського ринку продукт - соки для найменших під маркою "Чудо-Чадо"
"Чудо-Чадо" - це перший в Україні сік для дитячого харчування у зручній і легкій картонній упаковці Base.

20.12.2006
20 грудня 2006 р. ВАТ «Одеський консервний завод дитячого харчування» виводить на галузевий ринок новий продукт – овочеві і фруктовий соки й пюре для дитячого харчування
Дитяче харчування ОКЗДХ, розроблене в тісній співпраці з провідними експертами в області дієтології і педіатрії, є інноваційною серією смачних соків і пюре для дітей раннього віку – починаючи із введення першого прикорму.

16.06.2006
14 червня 2006 року один з найбільших виробників соків і сокової продукції, ВАТ «Одеський консервний завод дитячого харчування», підписав 5 великих контрактів з місцевими фермерськими плодоовочевими господарствами на постачання овочів і фруктів
Контракти з постачальниками - це декілька великих агрогосподарств Одеської області - підписані напередодні нового урожаю 2006 року. Постачальниками сировини для виробництва натуральних соків виступили такі одеські виробники плодоовочевої продукції, як ВАТ «Комсомолець» (Арцизський район), АСГП «Прогрес» (ізмаїльський район), Державний аграрний технікум (Білгород-Дністровський район), КФГ «Садок», ТОВ «Маяк» (Великомихайлівський район).

< 1...34